Nabídka představení loutkového divadla

1. VESELÝ REJ
Velký, veselý, hudební loutkový koncert, kde se hloupý a zlý vlk naučí číst a pomáhat slabším. Účinkuje 12 loutek + 2 živé loutky v kostýmech.
2. DOBRODRUŽSTVÍ KROKODÝLA V AFRICE
Veselá, hudební a poutavá pohádka o poučném dobrodružství zlého krokodýla i o přátelství zvířátek, Vás zavede do afrického pralesa.
3. LESNÍ ŠKOLKA
Zajímavé, poučné loutkové představení s písničkami. O neposlušném a vychloubačném zajíci a dalších zvířátkách v lese.
4. LES PLNÝ POHÁDEK A KOUZEL
Čeká Vás pohádka se zajímavou dobrodružnou zápletkou, plnou kouzel a překvapení, ve které účinkuje až 17 loutek.
5. ZIMNÍ POHÁDKA
Tento poutavý pohádkový děj vás zavede do lesa mezi zvířátka,která vítají Nový rok. Představení je plné krásných zimních dekorací.
6. NEJHODNĚJŠÍ VLK
Hudební,veselé a poučné představení o tom, jak vlka už přestalo bavit být zlým, protože pochopil, že jen dobré skutky mu mohou pomoci najít opravdové a věrné přátele. Příběh vás zavede na překrásnou heřmánkovou louku.
7. DOBRODRUŽSTVÍ DĚDY MRÁZE A SNĚHURKY V NOVOROČNÍM LESE
Čeká vás barevné, poučné, veselé a hudební novoroční představení. Účinkuje Baba Jaga a spousta dalších pohádkových postav.
8. NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ TŘÍ PRASÁTEK
Tato pohádka, je novým dobrodružstvím třech prasátek v Africe - na návštěvě u strýčka Kance. Čeká vás pěkná, veselá, hudební pohádka s poučným dějem. Účinkuje zde mimo jiné zajímavé postavy i postava velkého ježka.
9. ZIMNÍ SVÁTEČNÍ KONCERT
Veselý, muzikální koncert, ve kterém účinkují 4 živé loutky, které jsou s dětmi v kontaktu a spolu si zatančí. Koncert uvádí královna Zima, která dává dětem hádanky a hraje si s nimi. Hra vás vtáhne do sváteční nálady Vánoc a Nového roku.